Mleko roślinne jest doskonałą alternatywą dla mleka krowiego, pełnego laktozy oraz hormonów zwierzęcych. Wielu dorosłych ludzi jest uczulonych na mleko. Czasami rozwiązaniem mogą okazać się produkty bez laktozy, ale nie w każdym przypadku się to sprawdza. Warto zastanowić się, czy roślinne napoje mleczne nie są lepszym rozwiązaniem. Często są bardzo bogate w składniki odżywcze, które nie występują w mleku pochodzącym od zwierząt. 

Z czego otrzymuje się mleczne napoje roślinne?

Nasze alternatywy dla mleka produkowane są z różnych surowców bogatych w witaminy i minerały. Każdy z nich posiada swój unikatowy smak i właściwości. W naszej ofercie znajdują się napoje:

  • Sojowe
  • Migdałowe
  • Ryżowe
  • Owsiane
  • Kokosowe
  • Kokosowo-ryżowe

Niektóre z nich posiadają różne specjalne warianty smakowe. Szukając słodkiego mlecznego napoju, możemy zdecydować się na waniliowe lub czekoladowe roślinne alternatywy dla mleka

Roślinne napoje z dodatkowymi atrybutami

Posiadamy w ofercie także napoje typu mleko - roślinne posiadające specyficzne atrybuty, które sprawiają, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Będąc na diecie ketogenicznej lub wtedy, kiedy po prostu chcemy ograniczyć spożycie cukrów, powinniśmy sięgnąć po napoje niesłodzone. Jeżeli zależy nam na łagodnym smaku surowca, z którego otrzymano napój - wybieramy wersje nieprażone. Słodzone warianty będą doskonałym rozwiązaniem przy pieczeniu ciast i innych słodkich wyrobów wymagających użycia nabiału

Wegańskie mleko roślinne do kawy

Zapraszamy do zapoznania się z mlecznymi napojami roślinnymi wyprodukowanymi przede wszystkim do celów baristycznych. Takie produkty posiadają specjalną konsystencję umożliwiającą spienianie. Ubijając je, jesteśmy w stanie stworzyć piankę niezbędną do przygotowania cappuccino, macchiato caldo, latte macchiato. 

Najlepsze napoje roślinne z całej europy

Sprowadzamy produkty najwyższej jakości, z najlepszym składem i właściwościami. Wyselekcjonowaliśmy zbiór topowych napojów roślinnych pochodzących z różnych zakątków Europy; Hiszpanii, Niemiec oraz Belgii. Staranny wybór europejskich producentów w dużym stopniu przekłada się na jakość produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl