Kiełbaski wegańskie występują w bardzo wielu różnych odsłonach, dlatego warto próbować różnych wariantów smakowych od różnych producentów. Wegańskie kiełbasy możemy przygotowywać w taki sam sposób, jak ich klasyczne wersje. Wiele z nich zostało poddane wstępnej obróbce cieplnej, dlatego nadają się do spożycia bez specjalnego przyrządzania. Oto staranna selekcja najsmaczniejszych produktów na rynku z przejrzystym składem

kiełbaski

Kiełbasa to klasyczna forma przyrządzania garmażeryjnych wyrobów mięsnych. Przygotowywana od setek lat na wiele różnych sposobów. Pierwotnie drobno zmielone kawałki mięsa spajała naturalna osłonka, która zabezpieczała całą zawartość. Cały proces był wykonywany właśnie po to, żeby wydłużyć okres przydatności do spożycia, ponieważ surowe wyroby szybko się psuły. Pęto kiełbasy konserwowano na różne sposoby, w zależności od regionu; na polskich terytoriach — wędzono, w gorących krajach śródziemnomorskich — suszono, a gdzie indziej — parzono wrzątkiem. Tak przez wieki przygotowywano żywność, która mogła być łatwo składowana. Dzisiaj nie mamy takich problemów, ponieważ w prawie każdym domu znajduje się lodówka, która pozwala na przechowywanie żywności przez długi czas. Jednak smaki kiełbas zostają na długo w pamięci. Nawet w maksymalnym stopniu rezygnujesz z produktów pochodzenia zwierzęcego, wciąż istnieje doskonała roślinna alternatywa, a są nią wegańskie kiełbaski!

Duże kiełbasy wegańskie do krojenia 

Myślicie, że pośród żywności już nic was nie zaskoczy? Nie sądzę, że ktoś spodziewał się wegańskiej kiełbasy krakowskiej. Kiełbaski wegańskie wyprodukowane przez VegeSmak i VEGGo to produkty, które do złudzenia przypominają prawdziwe wędzone wędliny. Przejawia się to nie tylko przez sam wygląd, ale odczucia smakowe, tekstura, sposób krojenia oraz nawet obróbka cieplna wpływa na nie w taki sam sposób. Jeżeli chcecie nakłonić jakiegoś gorliwego miłośnika mięsa do spróbowania wegańskiej żywności, najlepiej zacząć od poczęstowania ich wegańskimi kiełbaskami.

Kiełbasy wegańskie pełne smaku i aromatu

Dla wszystkich fanów smaku i aromatu dymu wędzarniczego z pewnością przypadną do gustu produkty. Budzący zachwyt, niepowtarzalny smak cechujący ich kiełbaski wegańskie jest następstwem gotowania na świeżej olszy i trocinach bukowych oraz naturalnym wędzeniu. Gorąco polecamy spróbować produktów takich jak wegańska kiełbasa, ponieważ jest to doskonała imitacja klasycznych wyrobów wędliniarskich. 

 • Klasyczna wędzona
 • Wędzona Kiełbasa Krakowska 
 • Gotowana Szynka Delikatesowa
 • Szwajcarskie Serdelki — Cervelat
 • Estońska Szynka Tallinn
 • Kiełbasa Doktorska
 • Szynka Bałtycka
 • Kiełbasa salami
 • Wędlina łagodna 
 • Roślinna wędlina parzona 
 • Kabanosy chilli

Aż ciężko w to uwierzyć, ale wciąż jest mowa o wegańskich kiełbasach, ze 100% roślinnym składem

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl